У Львові, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначають 1-го жовтня, для літніх дідусів та бабусь відбудеться ряд цікавих розважальних заходів. До цих атракцій фахівці Львівського міського територіального центру планують залучити кількасот своїх підопічних.

«Наймасовішим заходом, без сумніву, буде благодійний концерт народного артиста України Мар’яна Шуневича та гурту «19 клас», – розповіла в. о. начальника управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь. – Попередньо концерт має відбутися на літній сцені Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького і туди ми маємо намір запросити щонайменше 200 літніх людей. Проте, існує, як то кажуть, і запасний варіант. Якщо у день концерту буде негода, то він відбудеться на сцені Львівської філармонії. До речі, концерт триватиме півтори години».

Як повідомила Леся Дронь, це, звісно, не єдина атракція, яку підготували працівники терцентру для своїх літніх підопічних. Так, у навчальному центрі «Гармонія», що на пр. Чорновола, 63, відбудеться ще й акція краси «Золотава осінь вплітає красу в коси». Під час якої фахівці центру літнім львів’янкам робитимуть зачіски та манікюр. Крім того, заплановано відвідування однієї з вистав Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. Театр запросив на перегляд вистави групу із 15 літніх осіб.

«А ще будуть й спортивні змагання. Наприклад, у Центрі дозвілля «Булька», що на вул. Б. Хмельницького, 214, відбудеться турнір із боулінгу. Тридцятеро літніх львів’ян із різних районів міста змагатимуться й визначатимуть між собою переможця. Найкращий – отримає кубок і, звісно, приємний подарунок», – додав директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський.

Поділитись: