Конкурс малюнків та «солодкий» майстер-клас: у Центрі соціальної підтримки для дітей організували ряд заходів

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб відбулись цікаві заходи.

«Зокрема, відбувся майстер-клас із виготовлення печива. Маленькі кулінарні генії та їх мами разом із соціальними працівниками завзято освоювали нові кондитерські навички і випробовували себе у ролі кондитерів. А наприкінці було найцікавіше: захід завершився смачним чаюванням зі свіжою випічкою приготовленою власноруч. Крім того, у нашій установі відбувся конкурс-виставка дитячого малюнку. І переможці, і учасники отримали солодкі подарунки і призи», – розповіли у Центрі.

Довідка:

Створення Центру здійснено в рамках проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що фінансується за кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Банк Розвитку KfW та Львівською міською радою.

Виконавці проекту: Український фонд соціальних інвестицій та управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Загальна вартість проекту становить 24,3 млн. грн.

Загалом Центр розрахований на 90 ліжко-місць: 80 місць передбачено для осіб з числа внутрішньо переміщених осіб і 10 місць – для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

Поділитись: