У колі друзів: для літніх людей влаштували пікнік

Для львів’ян літнього віку – підопічних Львівського міського територіального центру організували пікнік в Левандівському парку.

«На схилі літ у багатьох представників старшого покоління назріває проблема дефіциту спілкування із людьми, які були їм близькі по духу, по переконаннях чи інтересах, тобто з друзями. Адже в силу різних причин з віком втрачаються давні дружні зв’язки, а нові формуються не так швидко як в молоді роки. Тому, розуміючи важливість в житті кожного з нас спілкування з друзями, було організовано цю зустріч. Під час зустрічі літні люди мали можливість поділитись приємними спогадами молодих років, поспілкуватись із однолітками й відповідно гарно провести час», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: