«Карітас-Львів» запрошує на свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» запрошує на свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей «Право на дитинство одне у всіх дітей». Подія відбудеться 1 червня на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» (вул. Вахнянина, 29), за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради. Час проведення — 11.00−15.00 год.

«У програмі для дітей та підлітків — творчі майстерні, майстер-класи з олійного живопису, ручної роботи, гончарства, аквагрим, бульбашкове шоу, територія для активних ігор, майданчик для настільних ігор, „велопокатушки“. Відбудеться безпосереднє знайомство із представниками професій пожежника-рятувальника, поліцейського, медика. Патрульна поліція і пожежно-рятувальна служба демонструватимуть спеціалізований автотранспорт, розкажуть про правила безпечної поведінки. Студентська організація медиків UMSA-LVIV запрошує у „Лікарню ведмедика Бро“. Майстер-клас з олійного живопису проведе художниця Софія Кульчицька, учасниця багатьох міжнародних і автор персональних виставок», — повідомили у БФ «Карітас-Львів УГКЦ».

На фоні яскравої фотозони можна буде зробити світлину на згадку.

Контактна особа — керівник проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» Юля Геруля, тел.: +38 (067)3701457.

Поділитись: