Інформація про надання соціальних послуг з паліативного догляду

Управління соціального захисту ЛМР оголошує про проведення конкурсу на закупівлю соціальної послуги з паліативного догляду.

Детальнішу інформацію про проведення закупівлі можна довідатись тут

Соціальні послуги з паліативного догляду надаватимуться особам з інвалідністю 1-ї групи, які мають право на їх отримання. За винятком:

  • Осіб, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування;
  • Осіб на догляд яких призначено компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (постанова КМУ від 23 вересня 2020 р. № 859);
  • Осіб, на яких оформлено договір довічного утримання (догляду).

Соціальні послуги з паліативного догляду надаватимуться за місцем проживання отримувачів (вдома) і є безоплатними для них. Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету. Цього року передбачено 194,3 тис грн. Отримувати соціальні послуги з паліативного догляду зможе 15 осіб – мешканців Львівської МТГ.

Довідка:

 Паліативний догляд – допомога у самообслуговуванні, спостереження за станом здоров’я, сприяння наданню медичних послуг, допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними, навчання членів сім’ї догляду, представництво інтересів, психологічна підтримка особи та членів її сім’ї, надання інформації з питань соціального захисту, допомга в отриманні безоплатної правової допомоги, організація та підтримка груп самодопомоги.

Поділитись: