Ігри, арт-заняття, катання на конях: двадцятеро львівських дітей побували на ранчо «Скарбова гора»

Двадцять дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, упродовж8-миднів відпочивалина ранчо «Скарбова гора» вс. Лопушна Перемишлянськогорайону.

Табір «Омріяний відпочинок» організували працівники проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні» Благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

Програма таборування включала елементи навчання, активний відпочинок на природі, вправи з педагогіки пригод, настільні та рухливі ігри, катання на конях, вечірні кіноперегляди з обговоренням, арт-заняття.

Кожен ранок діти розпочинали з руханки, а упродовж для бавилися у активні ігри, естафети. Також діти закріплювали навички самообслуговування та відповідальності під час спільного приготування їжі на вогні та стеження за чистотою кімнат та власного одягу.

А ще діти втілили міні-арт проект: розмалювали скульптуру коня, яка розташована на території будинку відпочинку «Скарбова гора», додавши скульптурі яскравості і вдихнувши в неї нове життя.

Це вже третій табір, який цього літа спільно організували Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» та управління соціального захисту ЛМР.

Поділитись: