Група людей з особливими потребами повернулася з мандрівки до Чорного моря

Група львів’ян, хворих на церебральний параліч, які відпочивали на узбережжі Чорного моря, повернулась до Львова. Перебували вони упродовж 14 днів на базі відпочинку «Лагуна», що у с. Миколаївка Одеської області.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, загалом на відпочинок їздили 11 людей: серед них 10 осіб з інвалідністю та один керівник групи.

«Далеко не усі львівські родини мають можливість самостійно забезпечити своїх дітей з особливими потребами лікуванням та повноцінним оздоровленням. Причина банальна – брак коштів. Тому ми й долучились до фінансування запропонованої ГО «Дивосил-здоров’я» мандрівки до моря. Гадаю, що на узбережжі Чорного моря усі члени групи набрались сил, натхнення, покращили свій психологічний стан та стан здоров’я», – зазначив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Нагадаємо, що ця подорож стала можливою завдяки ГО «Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» для інвалідів, хворих на церебральний параліч, у тому числі дітей», а також управління соціального захисту Львівської міської ради, у якому надали кошти на співфінансування заходу «Дорога здоров’я».

Загальна вартість відпочинку становить 89,1 тис грн., з них 71, 5 тис. грн. надали в управлінні соціального захисту.

Поділитись: