Група людей з особливими потребами поїде на оздоровлення до Чорного моря

Група людей з інвалідністю, а саме хворі на церебральний параліч, вирушить у двотижневу мандрівку до Чорного моря. Ця подорож стала можливою завдяки ГО «Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» для інвалідів, хворих на церебральний параліч, у тому числі дітей», а також управління соціального захисту Львівської міської ради, у якому надали кошти на співфінансування заходу «Дорога здоров’я».

«Далеко не усі львівські родини мають можливість самостійно забезпечити своїх дітей з особливими потребами лікуванням та повноцінним оздоровленням. Причина банальна – брак коштів. Тому ми й долучились до фінансування запропонованої ГО «Дивосил-здоров’я» мандрівки до моря. Гадаю, що на узбережжі Чорного моря усі члени групи, зауважу, що усі вони хворіють на церебральний параліч, наберуться сил, натхнення, покращать свій психологічний стан та стан здоров’я», – розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Загалом на відпочинок поїде група з11-ти людей: серед них 10 осіб з інвалідністю та один керівник групи. Перебуватимуть вони упродовж 14 днів на базі відпочинку «Лагуна», що у с. Миколаївка Одеської області.

Загальна вартість відпочинку становить 89,1 тис грн., з них 71, 5 тис. грн. надали в управлінні соціального захисту.

Поділитись: