Група літніх львів’ян побувала в еколого-натуралістичному центрі

Літні люди, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, побували на екскурсії у дитячому еколого-натуралістичному центрі.

«Екскурсантам візит у центр надзвичайно сподобався: там є на що подивитись. Адже у центрі живе 30 видів плазунів і земноводних, понад 40 видів птахів і десятки ссавців. Ну а ботанічна колекція рослин налічує понад 300 видів і сортів. Також літні дідусі та бабусі поспостерігали за роботою юннатів, які займаються в багатьох гуртках різних напрямів і профілів, а також поспілкувались з ними», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського терцентру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах денного дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Нагадаємо, що на сьогодні у Львові функціонує 9 центрів денного дозвілля, а саме: при храмі св. Климента Папи (вул. Чупринки, 70); при храмі Всіх Святих Українського Народу (вул. Петлюри, 32); при храмі Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70); при храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175); при храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька, 319а); при відділенні соціальної адаптації (вул. Кирилівська, 3а); при Галицькому відділенні соціальної допомоги вдома (вул. Франка, 41); при Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Окуневського, 3); при церкві Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська, 34).

У Львівському територіальному центрі запрошують долучитись до їх дружної родини усіх охочих.Знаходиться вінза адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 58а, тел.:238-32-74.

 

Поділитись: