У грудні четверо львів’янок відзначили свої сто та більше років

У грудні четверо літніх львів’янок відзначили свої уродини: двом жінкам виповнилось по 100 років, і двом – по 101 році. Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

Зокрема, 6 грудня мешканка Львова Катерина Булаш відсвяткувала свої 101-ші уродини. Таку ж дату 26 грудня відзначила і львів’янка Ніна Медвєдєва. Також у грудні відсвяткувала свій сотий День народження Евеліна Власова: 27 грудня вона приймала привітання з нагоди ювілею. А 30 грудня відзначатиме сторіччя львів’янка-довгожителька Лідія Папуш. З нагоди уродин працівники управління попри щирі привітання вручили чотирьом ювіляркам одноразову матеріальну допомогу у 5 тисяч гривень.

Загалом у 2018-му році свої столітні уродини відзначили 11 львів’ян, а свої 101 та більше років відсвяткували 14 мешканців Львова.

Нагадаємо, що одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 27.12.2017 № 778 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2018 році виповниться 100 і більше років» (зі змінами). Загалом у 2018 р. на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 145 тис. грн. А з нагоди столітнього ювілею мешканцям Львова, попри матеріальну допомогу, вручають також вітальний лист від мера міста та пам’ятну монету.

Поділитись: