Городяни поважного віку опановували техніку квілінгу

У середу, 13 квітня, у центрі дозвілля Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, що при храмі Різдва Пресвятої Богородиціі на Сихові, літні львів’яни з захопленням робили листівки за допомогою техніки квілінг.

Хоча достовірно походження квілінгу не відоме, вважається, що він з’явився одразу після винайдення п аперу, в Китаї у 105 р. н.е. Інші джерела стверджують, що квілінг практикувався у Д авньому Єгипті. Одне можна сказати напевно – квілінг має дуже багату історію. Квілінг ніколи не був розвагою у вільний час для жінок робочого класу. І лише дами вищого класу мали час на квілінг, не маючи потреби у роботі, доки підходящий наречений не зробить пропозицію. Цю техніку використовували для прикрашання та декорування меблів, ваз, підставок, корзин, шкатулок та ін. Тільки люди з грошима могли дозволити собі купівлю матеріалів для квілінгу.

В сучасному світі квілінгом займаються всі, хто має бажання або кому подобається творити красу своїми руками, а хтось заспокоюється і відволікається від зовнішньої метушні.

Захід організувала і провела Наталя Баховська.

 

Поділитись: