У Галицькому відділенні соціально-побутової реабілітації провели захід присвячений творчості Івана Франка

У середу, 31 серпня, у центрі денного дозвілля, що при Галицькому відділенні соціальної допомоги дома( вул. Івана Франка, 41 ) літні городяни згадували знакову постать вітчизняної та світової історії й культури – Івана Франка.

Життєвий шлях Великого Каменяра – це епоха боротьби і праці. Йому довелось силою правди і світлом розуму самому відчиняти двері у великий світ. Крізь простір і час долинули до нас пристрасні слова Великого Каменяра, осяяні сподіваннями на те, що його важка праця в ім’я кращого майбутнього народу не пропаде даремно, буде оцінена наступними поколіннями людей. Франка не лише згадують, а й вдумливо вивчають його літературну спадщину.

Творчий доробок письменника величезний і сягає шість тисяч творів. Іван Франко увійшов в історію літератури і науки як поет і драматург, прозаїк і літературознавець, публіцист і історик, економіст і філософ. Він прийняв естафету борців за інтереси народу і гордо ніс її впродовж всього свого життя.

Впродовж літературної зустрічі дідусі та бабусі зачитували вірші відомого поета,оригінальні літературні твори,співали пісень на слова відомого автор.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації.

 

Поділитись: