У Галицькому центрі денного дозвілля відзначили свято Стрітення Господнього

Цієї п`ятниці, 12 лютого, у бібліотеці імені А. Церетелі ( вул. Шота Руставелі, 8), відбувся захід присвячений до Стрітення Господнього.

Свято Стрітення входить в християнський календар, як один з найзначніших пам’ятних днів, які відзначаються усім християнським співтовариством протягом майже двох тисячоліть. Воно стоїть в одному ряду з такими важливими подіями, як Різдво Христове, Хрещення Господнє та Великдень.

Відвідувачі центру дозвілля,що при Галицькому відділенні соціальної допомоги дома аби вшанувати це свято долучились до організації урочистостей. Вони брали активну участь у театральному дійстві та самостійно підбирали костюми, декламували вірші, колядували та щедрували. На захід завітала громадський діяч та відома бандуристка Ольга Яблоньська – Шкробач, яка виконала на бандурі багато творів та потішила літніх городян своїм голосом та музикою.

Наприкінці заходу дідусів та бабусь пригощали смачними пиріжками та різними смаколиками. Захід провела та організувала соціальний робітник відділення соціально – побутової реабілітації Фіялка Надія.

 

Поділитись: