Громадським організаціям спростили процедуру подання заявки на фінансову підтримку та співфінансування заходів

Виконавчий комітет ЛМР своїм рішенням впровадив ряд спрощень для громадських організацій, які  подають заявки на фінансову підтримку та співфінансування заходів соціального спрямування. Крім того, зважаючи на карантинні заходи, спричинені поширенням коронавірусної інфекції Covid-19, продовжено термін подання документів.

Зокрема, процедура подання заявки передбачає такі спрощення:

  • скорочено перелік документів, які громадське об’єднання зобов’язане долучати до своєї заяви. Оскільки значну частину відомостей про громадське об’єднання можна отримати з відкритих державних реєстрів Міністерства юстиції України та Державної фіскальної служби України», то пропонується вилучити свідоцтво про державну реєстрацію об’єднання та рішення про присвоєння ознаки неприбутковості;
  • впроваджено можливість дистанційного подання заяви та пакету документів з використанням онлайн сервісів, а саме можливості заповнення громадським об’єднанням заяви на отримання фінансування на офіційному сайті управління соціального захисту «Львів соціальний» або подання заяви електронною поштою. Цю послугу впроваджено через реалії сьогодення (карантинні заходи, спричинені поширенням корнавірусної інфекції Covid-19),, а також загальнодержавний тренд до діджиталізації сервісних послуг.
  • заявку з пакетом документів також можна подати на паперових носіях (через ЦНАПи, поштові служби тощо);
  • цього року заявку з пакетом документів ГО можуть подати до 31 липня.

Зауважимо, що сьогодні внесено зміни до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 06.07.2018 № 673 «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю та ветеранів» та рішення виконавчого комітету від 01.04.2011 № 372 «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів».

Теги: ,
Поділитись: