Екскурсія в Музей скла: група львів’ян оглянула експозицію

Львів’яни поважного віку, які є підопічними Львівського міського територіального центру, побували в першому і, на разі, єдиному музеї скла в Україні.

«Під час екскурсії літні люди дізнались, що музей скла відкритий у вересні 2006 року у рамках святкувань 750-річчя Львова. Їм розповіли, що експозиція музею поділена на два розділи «Історичне скло» і «Сучасне скло». Також дідусі та бабусі мали можливість ознайомитися з виробами Коростівської гути, продукція якої у ХІХ ст. конкурувала з виробами таких розвинутих осередків гутництва, як Богемія та Сілезія», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: