Екскурсія в музей історії Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Львів’яни літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, 8 грудня побували на екскурсії в музеї у Львівській академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Під час проведення заходу присутні ознайомились з історією становлення музею. Оглянули сім виставкових залів: австро-угорського та польського періодів; діяльності навчального закладу до проголошення незалежності України; за незалежної України та сучасності; зали, присвячені факультетам Академії, Науковому центру, Військовому коледжу сержантського складу та Центру забезпечення навчального процесу; зал історії українського війська; зал, присвячений випускникам навчального закладу та зал міжнародного співробітництва.

Ми повинні постійно підтримувати славні традиції українського народу і Збройних сил у збереженні історії та слави нашого Українського війська для майбутніх поколінь.

Організувало відвідування музею відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: