До Всесвітнього дня людей з ДЦП, 15 вихованців центру «Джерело» взяли участь у професійній фотосесії. Зі слів організаторів, через дитячі портрети хочуть донести ідею про те, що дитинство не має інвалідності.

«Дитина із ДЦП може відкривати для себе світ, спілкуватися із друзями та відчувати мамину любов. Запрошуємо всіх на фотовиставку, яка відбудеться 6 жовтня у ТРЦ “Вікторія Гарденс“. На фотографіях розміщений QR-код, через який є можливість миттєво підтримати центр “Джерело“ фінансовою благодійною пожертвою», – зазначають центрі «Джерело».

Довідка:

Благодійна установа Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» була заснована 1993 року батьками дітей з церебральним паралічем товариства «Надія» та волонтерами з Канади. У 2008 році, за підтримки Львівської міської ради та у партнерстві з управлінням соціального захисту, на базі «Джерела» створено Львівський Міський Центр Реабілітації.

За 25 років роботи Центру, допомогу отримали більше 7000 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні у нас щодня займаються 180 вихованців, а 200 родин на місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Центр «Джерело» фінансується з комунального бюджету міста Львова (50%) та за рахунок благодійних надходжень (50%).

Поділитись: