Дискотека, показ мод, боулінг, концерти: у Львові масштабно відзначатимуть Міжнародний день людей похилого віку

У Львові, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначають 1-го жовтня, для літніх дідусів та бабусь відбудеться ряд цікавих розважальних заходів. Цього року різноманітні атракції, концерти, спортивні змагання триватимуть упродовж усього тижня. До цих заходів фахівці Львівського міського територіального центру планують залучити кількасот своїх підопічних.

«Цьогоріч для літніх львів’ян ми запланували кілька масштабних атракцій. Серед них, безумовно, слід виділити святковий захід «Завжди молоді», який відбудеться саме 1-го жовтня у нічному клубі «Малевич». Туди ми запросили понад 150 людей поважного віку. А розважатимуть їх співаки й танцюристи, аніматори та гумористи. Зокрема, у програмі заходу – виступи фіналіста шоу «Голос країни» Назара Савка, народної музичної студії «Джерело», народного колективу естрадного танцю «Тайм-Аут», ансамблю народного танцю «Серпанок», хору Львівського міського територіального центру «Львівська дефіляда».

А ще для усіх присутніх учасники аматорської театральної студії Львівського терцентру підготували кілька гумористичних мініатюр. Відбудеться навіть танцювальний флешмоб. Я просто певна, що поважні львів’яни та львів’янки зможуть цікаво, весело активно і сучасно відпочити», – розповіла заступник міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Як повідомила Галина Слічна, це, звісно, не єдина атракція, яку підготували працівники терцентру для своїх літніх підопічних. Так, 3 жовтня, у Львівському палаці мистецтв для понад 70-ти львів’ян відбудеться пізнавально – інформативний захід про цікавинки моди, які успадкувано від старшого покоління «Бабусина скриня».

Під час нього перед літніми модниками і модницями виступить дизайнер жіночих та чоловічих прикрас, етнограф, галерист, колекціонер стародавнього українського одягу зі всієї України Роксоляна Шимчук, яка розкаже про етнічні особливості національного одягу України. Ну і найцікавіше – відбудеться показ старовинного одягу, який презентуватимуть підопічні терцентру. Усе це дійство відбуватиметься під музичний супровід бандуристів з ЦДТ «Веселка».

«Будуть й спортивні змагання. Наприклад, у боулінг клубі «Десятка» відбудеться турнір із боулінгу. Двадцятеро літніх львів’ян із різних районів міста змагатимуться й визначатимуть між собою переможця. Ця цікава та захоплююча гра до вподоби літнім спортсменам, адже вони вже не вперше мають змогу змагатися. Також у палаці спорту «Динамо» відбудеться заняття з аква-аеробіки «Старіти? Немає часу!». Без сумніву, спортивні заходи відбуватимуться під пильним спостереження медичного працівника та соціального робітника», – додав директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський.

Не забули у терцентрі і про поціновувачів театрального мистецтва: для них організували відвідування Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, де вони переглянуть оперу «Запорожець за Дунаєм». А для любителів мандрівок фахівці терцентру організували подорожі у Золочівський та Свіржський замки.

Поділитись: