До свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників та захисниць України місто виплатить матеріальну допомогу

1 жовтня наша країна відзначатиме День захисників та захисниць України. З цієї нагоди, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці місто виплатить особам з інвалідністю внаслідок війни, а також вдовам/вдівцям ветеранів УПА та вдовам/вдівцям політв’язнів, які мешкають у Львівській МТГ, одноразову матеріальну допомогу.

Зокрема, до Дня захисників та захисниць України матеріальну допомогу від міста отримають особи з інвалідністю внаслідок війни І, IІ та ІІІ груп (інвалідність яких пов’язана із захистом Батьківщини), які брали участь в антитерористичній операції та у російсько-українській війні, яка триває зараз. У нашій громаді мешкає 716 ветеранів війни. Загальна сума виплат – 838 тис грн.

Крім того, до свята Покрови Пресвятої Богородиці одноразову виплату отримають: вдови/вдівці ветеранів УПА – 50 осіб по 1 тис грн, та вдови/вдівці політв’язнів – 22 особи по 1 тис грн. Загальна сума цих виплат складе 72 тис грн.

Виплати здійснить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян – мешканців Львівської МТГ.

Поділитись: