До Міжнародного дня незрячих люди з інвалідністю по зору отримають від міста матеріальну допомогу

У Львові усіляко допомагають людям, які втратили зір і опинились у важкій життєвій ситуації. Зокрема, з нагоди Міжнародного дня незрячих, який світова спільнота відзначає 13 листопада, особам з інвалідністю по зору місто виплатить одноразову матеріальну допомогу у сумі 1000 грн кожному. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року одноразову матеріальну виплату отримають 1055 осіб з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп – мешканців Львова. На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачили 1 055 000 гривень. Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Слід зауважити, що незрячі львів’яни отримують від міста й інші види допомог. Зокрема, люди з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп користуються пільгами на оплату ЖКГ, отримують продуктові набори. Також для громадських організацій, у тому числі й ГО, які об’єднують осіб з інвалідністю першої та другої груп по зору, проводяться конкурси заходів та проектів, які місто активно співфінансує.

Довідка

Щорічно 13 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день незрячих. 13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував у Парижі і Петербурзі декілька шкіл і підприємств для незрячих. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме ця подія лягла в основу вибору дати Міжнародного дня незрячих.

Поділитись: