Люди з інвалідністю по зору отримають від міста матеріальну допомогу

З нагоди Міжнародного дня незрячих, який світова спільнота відзначає 13 листопада, особам з інвалідністю 1 та 2 груп по зору – мешканцям Львівської МТГ, місто виплатить одноразову матеріальну допомогу.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, одноразову матеріальну виплату отримають 970 осіб. Зокрема, кошти одержать:

-особи з інвалідністю по зору 1-ї групи: 621 мешканець Львівської МТГ одержить по 2 000 грн;

-особи з інвалідністю по зору 2-ї групи: 349 мешканців Львівської МТГ отримають по 1500 грн.

Загалом на ці потреби з міського бюджету Львова скерують 1 765 500 гривень. Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади..

Слід зауважити, що незрячі львів’яни отримують від міста й інші види допомог. Зокрема, люди з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп користуються пільгами на оплату ЖКГ, отримують продуктові набори.

Нагадаємо також, що торік одноразову допомогу у 1000 грн одержали 1008 осіб з інвалідністю 1 та 2 груп по зору.

Довідка

Щорічно 13 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день незрячих. 13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував у Парижі і Петербурзі декілька шкіл і підприємств для незрячих. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме ця подія лягла в основу вибору дати Міжнародного дня незрячих.

 

Поділитись: