До Миколая дітям загиблих та померлих учасників АТО місто виплатить матеріальну допомогу

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до програми підтримки учасників АТО, відповідно до яких матеріальна допомога в розмірі 10 тис грн до Дня Святого Миколая поширюється як на діток загиблих учасників АТО/ООС, так і на дітей померлих захисників,  у яких відсутні правові підстави для надання статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни.

«Розширюємо дію нашої програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей: сьогодні виконком підтримав запропоновані нами зміни.

Зокрема, деякими місцевими соціальними гарантіями відтепер зможуть користуватися і члени сімей померлих учасників АТО, у яких відсутні правові підстави для отримання статусу члена сім’ї загиблого ветерана війни.

У даному випадку це стосується одноразової матеріальної допомоги у 10 000 гривень, яку ми щороку виплачуємо до Дня Святого Миколая дітям загиблих захисників. Якщо торік 93 дитини отримали ці кошти, то, зважаючи на прийняті зміни, цього року ще близько 30 дітей отримають можливість скористатись цією соціальною гарантією» – розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Поділитись: