До Дня святого Миколая місто організувало низку заходів

Управління соціального захисту Львівської міської ради та підпорядковані установи підготували низку святкових заходів та атракцій з нагоди Дня святого Миколая. До цих святкових подій залучені не лише діти, а й люди похилого віку та сім’ї.

Багато атракцій для дітей наших захисників підготували у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій: відбудеться майстерка від Майстерні шоколаду; діти побувають в Океанаріумі, переглянуть виставу у Театрі ляльок та фільм у Кінотеатрі Планета Кіно; відвідають розважальний комплекс «Алекс».

Також 30 дітей військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають у полоні побувають у Резиденції святого Миколая (с.Зіболки, Жовківська МТГ). А для 70 дітей з   інвалідністю учасників бойових дій фахівці центру підготували індивідуальні бокси з подарунками: цю акцію організували спільно з ГО «Родин полеглих Героїв Львівщини».

Відбудеться свято до Дня св. Миколая у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб. В програмі заходу – зустріч святого Миколая з дітьми, творчі виступи дітей, вручення подарунків, святкова фотосесія. Подарунки діти отримають завдяки благодійній акції «Світло в тобі».

Прийде Чудотворець і до дітей, що перебувають у Центрі матері і дитини «Незламні матусі». Фахівці Львівського міського центру соціальних служб спільно з дитячим театром «СКЕТЧ-Арт», який створений на базі театрально-хореографічного відділу дитячої школи мистецтв №5, організовують для них святковий захід. Діти з театральної студії підготували святкову виставу, а благодійники долучаться солодкими подарунками.

Святий Миколай вручить подарунки і дітям центру «Джерело». Також у відділенні денного догляду для осіб з інвалідністю відбудеться поетично-музична композиція «Різдвяні дива».

Відбудеться святковий захід «В грудні ніч є чарівна» і для літніх панів та панянок, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування. Будуть пісні від колективу «Львівська дефіляда», танці від хореографічного колективу «Відлуння сердець», інші розваги та солодке частування.

Також літні львів’яни отримають подарунки до Дня святого Миколая: у терцентрі уже придбали 1768 святкових пакунків: у них – солодощі, яблука, печиво, шкарпетки тощо.

Крім того, управління соціального захисту закупило 570 наборів цукерок. На закупівлю солодощів скерували майже 100000 грн. Ці подарункові набори з цукерками фахівці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій передадуть дітям наших захисників. Також придбали солодощі для 200 дітей наших оборонців й у самому Центрі. На закупівлю цукерок в установі передбачили майже 50 000 грн. Тож ще 770 дітей отримають солодкі подарунки.

Нагадаємо також, що до Дня святого Миколая 559 львівських дітей отримають грошову допомогу. Зокрема, управління соціального захисту ЛМР виплатить кошти дітям-сиротам та дітям, які перебувають під опікою та піклуванням, виховуються у дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім’ях, а також дітям до 18 років осіб з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп та дітям до 18 років осіб з інвалідністю з дитинства 1-ї та 2-ї груп. Загальна сума виплат становить 691000 грн.

Поділитись: