До Дня матері львівські матері та батьки отримають матеріальну допомогу

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Управління соціального захисту Львівської міської ради з цієї нагоди виплатить одноразову матеріальну допомогу. Цьогоріч, зокрема, грошову виплату отримають матері дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітні матері – мешканки Львова.

Так, у 2020 році одноразову виплату отримають 70 матерів дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів і неповнолітніх матерів у розмірі 700 грн кожна. На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачено 49 тисяч гривень.  Одноразову матеріальну допомогу у 2 тисячі гривень отримає й матір учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан.

«Також з нагоди Дня матері та Дня батька матеріальну допомогу виплатять матерям і батькам воїнів АТО/ООС, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні. Батькам Героїв нададуть виплату у розмірі 5 тисяч гривень.  Загалом у бюджеті Львова на ці потреби передбачено 390 тисяч гривень», – розповів начальник управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Уже підготовлено розпорядження на виплату для 78-ми матерів та батьків загиблих Героїв. Проте, станом на сьогодні,  ще не усі батьки надали документи: тому ці виплати здійснюватимуться й надалі.

Поділитись: