До Дня матері львівські мами отримають від міста матеріальну допомогу

Щорічно у другу неділю травня, цього року цей день припадає на 9 травня, в Україні відзначають День матері. Управління соціального захисту Львівської міської ради з цієї нагоди виплатить одноразову матеріальну допомогу.

У 2021 році грошову виплату нададуть матерям дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; неповнолітнім матерям; матері учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан – мешканкам, які зареєстровані у Львівській МТГ. Загальна сума виплат – 82 000 грн.

Так, кошти отримають:

  • матері дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітні матері: 77 осіб по 1000 грн;
  • мама учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан: 5 000 грн.

Матеріальну допомогу цим матерям виплатять у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади.

Крім того, заплановано провести виплату з нагоди Дня матері та Дня батька матерям і батькам воїнів АТО/ООС, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні – мешканцям Львівської МТГ. Передбачається, що батьки Героїв (146 матерів та батьків) отримають по 10 000 грн.

Поділитись: