Цієї неділі суспільство відзначало «День знань», який традиційно припадає на 1 вересня. Відтак чимало маленьких львів’ян підуть до школи, зокрема й до першого класу. Відповідно, минулого тижня, в четвер 29 серпня, управління соціального захисту Львівської міської ради організувало свято для діточок.

Так, в актовій залі Шевченківської районної адміністрації учасникам заходу роздано в дарунок «набори для творчості», а саме 293 подарунки для дітей 2006 року народження, яких виховують одинокі матері, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Окрім подарунків, ми приготували виступи діточок учасників творчих колективів УДЮМКу Шевченківського будинку школяра, за що їм дуже вдячні, також в ході святкування дітки взяли участь у майстер-класах по виготовленню закладок для книжок, коробок для шкільного приладдя, орігамі та техніки рукоділля кінусайго. Нам дуже важливо аби на дитячих обличчях сяяли посмішки, а очі виблискували радість, адже коли діти щасливі це найвища винагорода, – начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Довідка:

Техніку кінусайго можна назвати японським живописом через разючу схожість з мальованими картинами, тільки замість фарб використовують клапті тканини (шовку). Словом техніка кінусайго поєднює: клаптикове шиття, батік і різьбу по дереву. Творцем техніки кінусайго вважають японку Маено Такаші.

Поділитись: