Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Управління соціального захисту Львівської міської ради з цієї нагоди виплатить одноразову матеріальну допомогу. Цьогоріч, зокрема, грошову виплату отримають матері дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітні матері – мешканки Львова. Також допомогу нададуть матерям і батькам загиблих бійців АТО (ООС) та Героїв Небесної Сотні.Про це розповів начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Так,зі слів Ігоря Кобрина, цьогоріч таку одноразову виплату отримають 94 матері у розмірі 700 грн. кожна. На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачено 65, 8 тис. гривень.

«Також матеріальну допомогу виплатять матерям і батькам бійців АТО, які загинули захищаючи кордони нашої Батьківщини, та Героїв Небесної Сотні. Батькам Героїв нададуть виплату у розмірі 5 тисяч гривень. Цю допомогу, зазначу, отримають і батьки, і матері загиблих Героїв. Крім того, таку ж суму надамо й матерям і батькам, які не є мешканцями міста Львова, але їх діти були зареєстровані у Львові. Уже підготовлено розпорядження на виплату для 82-х матерів та батьків загиблих Героїв. Проте, станом на сьогодні, ще не усі батьки надали документи: тому ці виплати здійснюватимуться й надалі. Загалом у бюджеті Львова на ці потреби передбачено 410 тисяч гривень», – розповів Ігор Кобрин.

З нагоди відзначення цього свята одноразову матеріальну допомогу у 5 тисяч гривень отримає матір учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан.

Поділитись: