До Дня людей похилого віку для підопічних Львівського міського територіального центру провели фестиваль  «Корабель талантів на хвилях Надії»

7 жовтня 2016 року, до Дня людей похилого віку, у арт – ресторані «Старий маяк» («Піранья»), літні львів’яни мали змогу поділитися з усіма своїми творчими доробками та продемонструвати свої таланти.

У фестивалі взяли участь талановиті художники, майстрині з вишивки, поети, журналісти, гумористи та співочі колективи. Варто зазначити, що найстаршому учаснику фестивалю виповнилось 92 роки! Адже як усім відомо – талант не має обмежень у віці та національності.

Усі присутні були вражені чудовими виступами літніх львів’ян. Окрім виступів поважних львів’ян своїми талантами гостей привітали юні таланти м. Львова – учні музичної школи № 3 та колектив «Львівська Фортуна».

З теплим словом звернувся до львів’ян «золотого віку» в. о директора, заступник директора Львівського міського територіального центру Андрій Стрієшин і побажав усім міцного здоров’я, довголіття та творчого натхнення.

Захід проведено відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: