Для молоді з інвалідністю у Львові цього року відкриють два нові осередки

У Львові створюють можливості для активного життя молоді з інвалідністю. За останні роки місто відкрило 4 осередки для осіб з фізичними та інтелектуальними особливостями розвитку, старших 18 років. В цих осередках молоді люди упродовж дня отримують соціальні послуги й ведуть активний спосіб життя у супроводі фахівців. До кінця 2021 року планують створити ще 2 такі осередки.

Так, за останні роки у Львові відкрили нові осередки Львівського міського центру реабілітації «Джерело» за такими адресами: вул. Кирилівська, 3А, вул. Роксоляни, 23, вул. Б. Хмельницького, 195, вул. В. Великого, 40. Зараз триває ремонт у приміщенні на вул. Миколайчука, 24 під створення осередку. Також триває виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщень під такий же осередок у м. Винники на вул. Галицькій, 12.

«Це продовження створення мережі осередків для молоді з інвалідністю по районах Львова, аби соціальні послуги для них стали доступними за місцем проживання, і вони отримували якісну трудову реабілітацію та соціалізацію. Нашою метою є відкриття таких осередків в кожному районі нашого міста», – додав Ігор Кобрин, керівник управління соціального захисту ЛМР.

Соціальні послуги денного догляду в осередку здійснюють такі фахівці: інструктор з трудової адаптації, соціальний працівник, соціальний педагог, практичний психолог та соціальні робітники.

В таких осередках послуги можуть отримувати діти та особи з фізичними та інтелектуальними особливостями розвитку.

До слова, у Центрі «Джерело» отримують послуги понад 400 осіб, віком від народження до 45 років. На діяльність центру у 2020 році місто скерувало близько 30 млн грн.

До слова, на 2021 рік із бюджету розвитку Львівської МТГ на соціальну галузь передбачили 22 млн грн.

Теги:
Поділитись: