Для львів’ян поважного віку організували тренування зі скандинавської ходьби

Сьогодні для групи літніх львівян, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували заняття зі скандинавської ходьби. Тренування відбулось на свіжому повітрі, поблизу Порохової вежі.   

«Такий вид ходьби, водночас, корисний для опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи і не вимагає високого рівня фізичної підготовки. Також літні люди, що дуже важливо, отримують задоволення від прогулянки на свіжому повітрі та від спілкування з однолітками», – розповіли в установі. 

Тренування зі скандинавської ходьби відбувається двічі на тиждень. Перед тренуванням, зазвичай, відбувається спортивна розминка. Тренування проводить професійний тренер.

Головне знаряддя скандинавської ходьби – спеціальні палички, які припасовують до зросту спортсмена. На асфальтованій поверхні використовують наконечник, на грунтовій – його знімають. Задля популяризації цього виду спортивної активності, у терцентрі придбали декілька десятків комплектів палиць для скандинавської ходьби.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

 Довідка: 

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: