Для львів’ян поважного віку організували мандрівку в Жовкву

Для відвідувачів Львівського міського територіального центру соціального обслуговування відновили мандрівки цікавими місцями Львівщини. Група літніх львівян побувала у Жовкві. Частина подорожуючих побували там вперше.  

У Жовкві екскурсанти прогулялись вуличками туристичного містечка. Відвідали одну із найцікавіших локацій міста – музей у вежі Жовківської ратуші. З вежі відкривається казкова панорама на місто і околиці, що найбільше сподобалось мандрівникам. Крім того, відвідувачі терцентру здійснили пішохідну екскурсію храмами Жовкви. Особливо їх  вразила мальовнича краса Церкви Серця Христового.

«Цікаве дозвілля – запорука хорошого настрою. Саме цієї філософії ми намагаємось дотримуватись в нашій установі. Адже дідусям та бабусям важливо спілкуватись з однолітками, обмінюватись враженнями та черпати нові знання. Все це і є соціалізація й збереження активного суспільного життя», – додали організатори.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: