Для літніх панів та панянок організували екскурсію «Княжий Львів»

Для львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували екскурсію «Княжий Львів». У заході взяли участь 20 літніх львів’ян. Екскурсію провів кваліфікований екскурсовод.

«Екскурсія видалась неймовірно цікавою та пізнавальною. Наші підопічні відвідали церкву Марії Сніжної, костел Іоана Хрестителя, церкву Святого Миколая, монастир Святого Онуфрія та церкву Параскеви П’ятниці. Групу супроводжував кваліфікований екскурсовод, який розповів про унікальність кожного храму; про те, яким конфесіям і етнічним групам вони належали; які зі святинь залишились у найбільш автентичному вигляді і багато інших цікавих деталей», – розповіли у терцентрі. 

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях. Нещодавно вони побували на екскурсії підземеллями львівських кам’яниць, відвідали Парк динозаврів та Зоологічний музей, музей «Львів стародавній», музей Львівського національного університету, виставки «Музи не мовчать», «Три життя Великої Людини», побували на концертах та театральних виставах.

У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: