Для літніх панів та панянок організували екскурсію у Палеонтологічний музей

Для львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували екскурсію у Палеонтологічний музей Львівського національного університету ім. Івана Франка. У заході взяли участь 25 літніх львів’ян.

«Екскурсія видалась неймовірно цікавою та пізнавальною. Працівники музею ознайомили панів та панянок з експозицією музею, адже це скарбниця природної, наукової, історичної та культурної спадщини, а музейні експонати – носії безцінної інформації про природу, історію та культуру краю. До уваги відвідувачів представили унікальну експозицію залишків мамонтів, знайдених на території Західної України», – розповіли у терцентрі.

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях. Зокрема, вони уже бували на екскурсії підземеллями львівських кам’яниць, в Зоологічному музеї, музеї «Львів стародавній», побували на концертах, виставках та театральних виставах.

У кожному заході, який організовують в установі, бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: