Для літніх панів та панянок організували екскурсію в Музей історії університету

Для львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували екскурсію в Музей історії Львівського національного університету імені Івана Франка. В екскурсії взяли участь 15 львів’ян поважного віку.

«Екскурсія видалась неймовірно цікавою та пізнавальною. Літні пани та панянки довідались багато цікавих фактів про університет. Зокрема, їм розповіли, що ректорами були тільки чоловіки і це попри те, що на великому гербі Університету зображено дві жінки; хто такий Джеджалик і чому Івана Франка відрахували з університету. Також вони побачили багато цікавих речей, якими колись користувалися науковці – телескоп, мікроскоп та інші експонати», – розповіли у терцентрі. 

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях. Нещодавно вони побували на екскурсії підземеллями львівських кам’яниць, відвідали Парк динозаврів та Зоологічний музей, музей «Львів стародавній», Мінералогічний музей, музей Львівського національного університету, музей пожежної справи, виставки «Музи не мовчать», «Три життя Великої Людини», побували на концертах та театральних виставах.

У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: