Для літніх панів та панянок організували екскурсію у Музей пожежної справи

Для львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували екскурсію у Музей пожежної справи («Музей під покровительством Святого Флоріана»). В екскурсії взяли участь 15 львівян поважного віку.

«Екскурсія видалась неймовірно цікавою та пізнавальною. Літні пани та панянки довідались багато цікавого про пожежну справу, ознайомились із історією еволюції технічних засобів пожежогасіння та іншими цікавими фактами з історії пожежництва.

Також вони відвідали усі зали музею. Їх є три: історична, сучасна та присвячена Чорнобильській катастрофі. У музеї їм розповіли багато цікавих фактів. Зокрема про те, що серед християнських святих саме Св. Флоріан, іменем якого неофіційно назвали музей, є головним захисником і охоронцем від вогню», – повідомили у терцентрі.. 

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях. Нещодавно вони побували на екскурсії підземеллями львівських кам’яниць, відвідали Парк динозаврів та Зоологічний музей, музей «Львів стародавній», Мінералогічний музей, музей Львівського національного університету, виставки «Музи не мовчать», «Три життя Великої Людини», побували на концертах та театральних виставах.

У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: