Для літніх панів та панянок організували екскурсію у Мінералогічний музей

Для львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували екскурсію у Мінералогічний музей. У заході взяли участь 15 літніх львів’ян. Екскурсію провів кваліфікований фахівець.

«Екскурсія видалась неймовірно цікавою та пізнавальною. Адже у музеї діє багата постійна мінералогічна експозиція, зокрема експонуються деякі нові, недавно відкриті мінерали, а також мінерали, вперше виявлені на території України. Різноманітною є колекція скам’янілих дерев з Каліфорнії та уламки з Саксонії, Угорщини й околиць Львова. Багатою є експозиція самоцвітів і ювелірного каміння, серед яких – малахіт, лазурит, бурштин, корали. А також є колекція метеоритів та тектитів. Тож наші екскурсанти мали чудову можливість пізнавати цей світ та проводити дозвілля з користю», – розповіли у терцентрі. 

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях. Нещодавно вони побували на екскурсії підземеллями львівських кам’яниць, відвідали Парк динозаврів та Зоологічний музей, музей «Львів стародавній», музей Львівського національного університету, виставки «Музи не мовчать», «Три життя Великої Людини», побували на концертах та театральних виставах.

У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: