Для літніх львів’ян організували заняття з йоги

Сьогодні для людей поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували заняття з йоги. Тренування з групою літніх людей, які виявили бажання займатися йогою, відбулось на стадіоні «Кастелівка», а провів його професійний тренер.

«Старенькі львів’яни показали наскільки вони ще залишились запальними, активними та цікавими людьми. В цілому, сьогодні, усі з позитивним настроєм провели час. Зважаючи на зацікавлення наших відвідувачів, заняття з йоги тепер у нас у нас відбуватимуться двічі на тиждень: щопонеділка та щосереди», – розповіли в установі.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

«Ми намагаємось врахувати усі побажання та вподобання наших відвідувачів. Тому формуємо групи за інтересами. Дехто хоче побувати на прогулянці або екскурсії. Є такі, для кого найкращий відпочинок – активні заняття, конкурси, спортивні заходи. Декому подобається просто подивитися якийсь фільм чи зробити щось власними руками», – додали у терцентрі.

До слова, цього тижня, літні львів’яни уже побували на екскурсії у музеї «Порохова вежа», переглянули художній фільм, відвідали майстер-клас з рукоділля. Але попереду – найцікавіше: перше заняття театрального гуртка.

Поділитись: