Для літніх львів’ян організували заняття з оздоровчої ходьби

Сьогодні для групи львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували заняття з оздоровчої ходьби за методом Олександра Шимка. Тренування відбулось на свіжому повітрі, в Личаківському парку.   

«Даний метод ходьби дозволяє залучати до руху максимальну кількість м’язів так,що кожен працює мінімально. Відповідно відбувається самомасаж внутрішніх органів і хребта, нормалізується кровообіг та лімфообіг, активується діяльність мозку. Заняття таким видом ходьби допомагають підвищити витривалість організму, сприяють міцності кісткової тканини, розвивають м’язи», – розповіли у терцентрі.

Загалом у терцентрі особливо багато часу приділяють саме фізичним заняттям. В установі для літніх людей організовують заняття з йоги, тренування зі скандинавської ходьби, спортивні розминки на тренажерах, оздоровчі прогулянки. Кожне заняття відбувається двічі на тиждень.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

 Довідка: 

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Теги:
Поділитись: