Для групи львівських дітей з порушеннями слуху організували оздоровчо-реабілітаційний табір

Для дітей з порушеннями слуху та їхніх батьків організували літній оздоровчо-реабілітаційний табір, який триватиме в смт. Кирилівка Якимівського району Запорізької області. Упродовж усього часу перебування дітей у таборі, а це два тижні, з ними займатимуться сурдопедагоги, дітки будуть задіяні у заняттях із розвитку зв’язного мовлення та слухового сприймання.

«3 серпня розпочався літній оздоровчо-реабілітаційний табір для дітей з порушеннями слуху та сімей, що їх виховують під керівництвом спеціалістів.  Захід проводимо завдяки фінансуванню управляння соціального захисту Львівської міської ради, спонсорської допомоги ТзОВ «Деос – Реліз», транспортному підприємству “А- Трансфер”, меценатської допомоги та внесків батьків», – повідомили у ГО батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін».

Упродовж всього періоду перебування у таборі, з дітьми займатимуться спеціалісти – сурдопедагоги. Протягом дня діти будуть задіяні в заняттях з розвитку зв’язного мовлення та слухового сприймання, з розвитку дрібної моторики, музичних заняттях, заняттях з театрального мистецтва. Передбачені також фізичні вправи та дихальна гімнастика на свіжому повітрі, водні процедури та сонячні ванни. Для батьків проводитимуть психологічні розвантажувальні тренінги, навчальні семінари з питань реабілітації дітей з вадами слуху.

Як повідомили в управлінні соціального захисту, співфінансування з бюджету міста становить 140 тисяч гривень. А загалом поїхало на таборування 25 осіб: з них – 17 дітей, та 8 – супроводжуючі особи. Таборування триватиме до 17 серпня.

Поділитись: