Протягом двох тижнів понад 60 фахівців та фахівчинь підрозділів соціального захисту Львівської громади, у рамках діяльності «Дому прав жінок», відвідали тренінги на тему «Покращення реагування на випадки домашнього насильства у Львівській міській територіальній громаді».
19 та 20 червня говорили про:
- основні моделі, які важливо враховувати в роботі з постраждалими від насильства;
- як визначати види насильства на реальних кейсах;
- механізми допомоги постраждалим.
А вже 24-25 червня відбувся тренінг для психологів, які працюють з особами та дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, та є постраждалими від домашнього насильства або є його свідками. Окрема увага була приділена обговоренню важливості ідентифікації постраждалих від домашнього насильства дітей. Оскільки, у більшості випадків, ні судом, ні самими заявниками та правоохоронними органами ідентифікація дітей-свідків як дітей, постраждалих від домашнього насильства, не здійснюється.
Нагадаємо, якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, – телефонуйте до органів Національної поліції за номером 102 та за телефоном Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі: 0 800 307 305.