Для дітей з малозабезпечених сімей у Львові організували акцію «Шкільний портфелик»

До початку навчального року двадцятеро дітей із малозабезпечений сімей отримали шкільні портфелики та усе необхідне канцелярське приладдя. Зошити, фломастери, ручки, олівці, альбоми, пластилін. І багато іншої канцелярії.

«Портфелики з канцелярією отримали діти шкільного віку, батьки яких з різних причин стали безробітними, вживають алкоголь, наркотики чи перебувають у місцях позбавлення волі; діти з багатодітних малозабезпечених родин; діти вимушених переселенців з окупованих територій із східних областей. Ми переконані, що це створить умови для повноцінного та якісного навчання у школі діток, а також буде значною фінансовою підтримкою сім’ї, що опинилася у кризовій ситуації», – розповіли організатори.

Акцію «Шкільний портфелик» організував кризовий центр «Діти вулиці» БФ «Карітас-Львів УГКЦ», а фінансову підтримку надало управління соціального захисту ЛМР. Загалом місто скерувало понад 26 тис грн.

Довідка

ДЗО БФ «Карітас_Львів УГКЦ» КЦ «Діти вулиці» діє з 1999 року. За цей період послугами центру скористалося понад 3500 дітей дошкільного віку. Щоденно у центрі перебуває 25-30 дітей  із малозабезпечених  багатодітних родин, із родин які перебувають у СЖО. Для усіх дітей створено належні умови, організовано 4-ри разове харчування. Дозвілля дітей спрямоване на фізичний, культурний та духовний розвиток.

Поділитись: