Для дітей із будинків сімейного типу та прийомних сімей організували тренінг з домедичної допомоги

У Львівському міському центрі соціальних служб триває проект «Safety first – подбай про свою безпеку!». Відбулось чергове практичне заняття проекту, під час якого учасники, а це діти та батьки із будинків сімейного типу та прийомних сімей, зустрілись з викладачами та студентами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Тема зустрічі – «Домедична допомога». А участь у ній взяли 10 дорослих та дітей.

Тренінг проводила кандидат медичних наук та лікар-терапевт вищої категорії Галина Телегіна, доцент ЛДУ БЖД. Зокрема, вона розповіла про:

-надання серцево-легеневої реанімації дорослим та дітям;

-зупинку кровотеч різного ступеня;

-накладання стискаючих пов’язок та шин;

-надання домедичної допомоги при удушенні;

-надання домедичної допомоги при травмах голови, шиї;

-допомоги при опіках та обмороженні.

«Але найголовніше – надання всіх видів домедичної допомоги продемонстрували на собі курсанти 4 курсу ЛДУБЖД, а у кінці заняття всі охочі могли попрактикуватися на манекенах та перевірити свої навички. А по завершенні заняття відбулась ще й екскурсія територією університету», – додали в установі.

Нагадаємо, що проект «Safety first» – це цикл із 14 зустрічей, під час яких батьки та діти із 18 дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей говоритимуть з експертами на різні теми. А саме: про безпеку вдома, на вулиці, в інтернеті, у школі; як надавати домедичну допомогу, допомогти собі при тривозі і стресі; про безпеку харчування та про психічне здоров’я, сексуальну освіту; запобігання та протидію насильству, фінансову безпеку.

Проводять зустрічі фахові експерти: викладачі ЛНУ імені Івана Франка та університету БЖД, лікарі, психологи, представники управління патрульної поліції та управління ювенальної превенції.

Поділитись: