Для дітей із будинків сімейного типу та прийомних сімей організували тренінг з фінансової безпеки

У Львівському міському центрі соціальних служб триває проект «Safety first – подбай про свою безпеку!». Відбулось чергове практичне заняття проекту, під час якого учасники, а це діти та батьки із будинків сімейного типу та прийомних сімей, говорили про фінансову безпеку.

Участь у заході взяло 10 дітей. Тренінг провела фахівчиня з фінансової грамотності Наталія Носик. Під час заняття діти разом з фахівчинею розглянули багато ситуацій, які можуть виникнути щодня. А саме

-спробували розрізнити власні бажання і потреби;
-дізналися чим відрізняється просто накопичення грошей від постановки фінансових цілей;
-обговорили зі скількох років можна самостійно робити покупки, працювати, створювати заощадження чи дарувати свої речі;
-дізналися правила відкриття карткового рахунку, зняття коштів, інтернет банкінг та фішингове шахрайство;
-встановили, який захист персональних даних від зловмисників найкращий.

Нагадаємо, що проект «Safety first» – це цикл із 14 зустрічей, під час яких батьки та діти із 18 дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей говоритимуть з експертами на різні теми. А саме: про безпеку вдома, на вулиці, в інтернеті, у школі; як надавати домедичну допомогу, допомогти собі при тривозі і стресі; про безпеку харчування та про психічне здоров’я, сексуальну освіту; запобігання та протидію насильству, фінансову безпеку.

Проводять зустрічі фахові експерти: викладачі ЛНУ імені Івана Франка та університету БЖД, лікарі, психологи, представники управління патрульної поліції та управління ювенальної превенції.

Поділитись: