У Брюховичах, що поблизу Львова, функціонує ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЯ – громадська організація, яка пропонує безкоштовну дворічну навчальну програму,cпрямовану на соціальну адаптацію сиріт та молоді з групи ризику та дає їм можливість отримати практичні знання в ІТ сфері.

«Що робити, коли сироті виповнюється 18 років? Зазвичай, ця молодь є непристосованою до самостійного життя. Найлегшим життєвим шляхом для них стають алкоголь та наркотики. Але ми можемо змінювати цю реальність та впливати на життя молоді з соціально незахищених верств населення, відповідно пропонуємо їм безкоштовну дворічну навчальну програму. Дана програма включає в себе інтелектуальну, фізичну та духовну складові розвитку. Студенти вивчають програмування, історію України, англійську мову, математику та ораторське мистецтво. Проходять різні тренінги з саморозвитку. Також відвідують заняття з рукопашного бою та займаються бігом», – розповіли в ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЇ.

Зараз в Хеврон ІТ Академії навчається 20 студентів з різних регіонів України. Її випускники працюють в таких ІТ компаніях: CoreValue, HebronSoft, DataArt.

Більш детальну інформацію про діяльність ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЇ можна довідатись за покликом https://hebron-academy.com/getsite_ua.html та у мережі Facebook: https://www.facebook.com/IT.Academy.Hebron/

Поділитись: