Для потребуючих громадян провели Великодній сніданок

У Світлу Великодню неділю, 1 травня, для людей, які через певні життєві обставини не мають можливості відчути святковий настрій та духовну атмосферу Христового Воскресіння у родинному колі, за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради, провели спільний святковий Великодній сніданок. Захід відбувся у подвір`ї школи №62, що на вул. Театральній.

Традиційно, Сніданок розпочався зі спільної молитви. Опісля міський голова Львова Андрій Садовий привітав усіх присутніх зі святом. Отець здійснив чин освячення продуктових наборів.

Великодній сніданок відвідали понад 200 осіб з числа малозабезпечених. Усі вони отримали традиційні великодні набори, до яких увійшли паска, сир, яйця, масло ковбаса, сік та солодкий рулет.

Також у цей день у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вул. Кирилівській, 3а, о 10 годині для близько 40 відвідувачів Центру провели Великодній сніданок. Центр обліку та нічного перебування бездомних організував цей захід за підтримки релігійних громад Св. Анни, Св. Йосафата та Покрови Пресвятої Богородиці.

 

Поділитись: