Для молоді з вадами ментального розвитку організували заняття із арт-терапії та танце-рухової терапії

У Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребамидля молоді з інвалідністю, а самез вадами ментального розвитку,організувализаняття із арт-терапії та танце-рухової терапії.

«Молоді люди з вадами ментального розвитку не завжди володіють достатніми навичками комунікації та самообслуговування; вони є надто сором’язливими, бояться робити щось самостійно, розпочинати нову діяльність, адже занадто бояться невдач. Щоденно, працюючи на майстер-класах та тренінгах зі здобуття навичок побутового самообслуговування, вони розвиваються і підкріплюють вже здобуті навички.

А заняття із арт-терапії та танце-терапії також допоможуть підкріплювати віру у власні можливості. Відповідно молоді люди з особливими потребами зможуть досягти більшого поступу у здобутті нових навичок, подолавши страхи перед невдачею та відкиданням суспільства», – розповіли БФ «Карітас-Львів УГКЦ».

Зазначимо, що заняттяіз арт-терапії та танце-рухової терапії відбулись в рамках проекту «Соціальна майстерня для особистісного росту осіб з вадами ментального розвитку», який напрацювали в БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Фінансову підтримку у сумі 47 тис грн надали в міському управлінні соціального захисту.

Поділитись: