Львів соціальний. Вчора, 21 лютого в комунальному закладі соціального захисту «Соціальний готель» відбувся тренінг «Прийняття відповідальності».

Це другий за ліком, з циклу 10 тренінгів, який розроблений спеціально з метою подолання психологічних труднощів та проблем дітей позбавлених батьківської опіки, соціалізації та особистісного розвитку, підготовки до самостійного життя.

Тренінговий курс розроблено соціальним працівником спільно з громадською організацією «Центр родинного розвитку «Човник» за підтримки згромадження отців Салезіан УГКЦ.

Тренером виступає Роксолана Ортинська-Гривул магістр психології, практикуючий психолог, сертифікований танцетерапевт, голова ЦРР «Човник».
Нагадаємо, що Комунальний заклад соціального захисту «Соціальний готель» створено Ухвалою Львівської міської ради від 25.10.2007р. №1155 із змінами та доповненнями. Фактичну роботу новостворена установа розпочала з 25 лютого 2010 року.

Установу створено для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у віці від 15 до 23 років, який підпорядковується управлінню соціального захисту Львівської міської ради.

Основними завданнями Соціального готелю є:забезпечення вищезгаданих осіб тимчасовим житлом; проведення соціально-психологічної та навчально-виховної роботи на основі індивідуального підходу; надання соціально-побутових та інформаційних послуг; захист прав та інтересів осіб, які у ньому проживають.

Поділитись: