Для львів’янок літнього віку провели «День краси»

Для львів’янок літнього віку 15 липня провели «День краси». В рамках якого підопічні львівського міського територіального центру безкоштовно скористались послугами перукаря, манікюру й просто приділити час собі в колі дружніх одноліток.

Захід пройшов в в Навчальному центрі «Гармонія» (просп. Чорновола, 63).

Це вже не вперше львівський міський територіальний центр організовує акцію краси для літніх львів’янок при підтримці Навчального центру «Гармонія», за що ми їм вдячні. Такі заходи є очікуваними від наших підопічних, адже наші бабусі, та й дідусі попри поважний вік хочуть виглядати красиво й молодо, і це добре, що в них є таке бажання, оскільки це значить що вони хочуть жити активним життям, у спілкуванні й участі в суспільному житті, а ми зі свого боку їм у цьому допомагатимемо,– розповіла культорганізатор львівського міського територіального центру Віра Костецька

Нагадаємо, що при Львівському міському територіальному центрі працюють центри дозвілля для літніх робота, яких організована спільно з Церквою.

Важливо!Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

 

Поділитись: