Для львів’ян поважного віку організували екскурсію у музей Львівської політехніки

Літні львів’яни, які є підопічними Львівського міського територіального центру, відвідали музей, що знаходиться у приміщеннях головного корпусу університету «Львівська політехніка».

«Екскурсія нашим підопічним надзвичайно сподобалась. Адже в музеї зібрано дуже багато цікавих матеріалів. Зокрема, є експонати пов’язані з різними ділянками технічних досягнень, ілюстративний матеріал про становлення та розвиток навчального закладу, документи відомих педагогів та вчених, що працювали тут у різні часи. Літні люди побували в актовій залі Львівської політехніки, де довідались, що 13 вересня 1880 р, перебуваючи у Львові, Академію відвідав цісар Франц-Йосип. Він вписав своє прізвище до Пам’ятної книги (тепер вона зберігаєься у Вроцлаві). Імператор подарував Академії свій портрет, а також виступив замовником одинадцяти монументальних творів живопису, які були задумані для актової зали як своєрідні алегорії розвитку суспільства, його досягнень і технічного поступу. Роботи були виконані в майстерні відомого польського художника Яна Матейко його учнями. Їхні творіння сьогодні прикрашають актову залу навчального закладу», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: