Для львів’ян поважного віку організували екскурсію у Меморіальний музей-майстерню Теодозії Бриж

Для одиноких громадян літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, проводять різнопланові заходи. Так, учора, група літніх дідусів та бабусь побували на екскурсії в музеї, який функціонує у колишній майстерні скульпторки Теодозії Бриж.

«Під час спілкування з доглядачкою музею Ларисою Безніско екскурсанти довідались, що майстриня створила понад двісті скульптур. Неординарність і багатогранність її таланту розкрились і у станковій, і у монументальній скульптурі. Також усім розказали, що скульпторка є авторкою пам’ятників Данилу Галицькому, що у м. Володимир-Волинський; Тарасу Шевченку, що у с. Бережниця; Ярославу Мудрому у м. Богуслав; Юрію Дрогобичу, що у м. Дрогобич; скульптур у парку в с. Колодяжному», – зазначила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: